میکروسمنت

یکی از اعجاز هایی که در صنعت دکوراسیون داخلی شاهد آن هستیم وجود دیوارپوش میکروسمنت است ، پوشش دیواری باعث ایجاد یک متریالی روی دیوار خواهد شد تا عمری که دیوار دارد این محصول هم روی دیوار به قدرت و قوت خود باقی خواهد ماند. متریالی که متشکل از مواد معدنی ، رنگ ، مواد پلیمری ، رزین در کنار هم میکروسمنتی را خلق خواهند کرد که علاوه بر عایق صوتی و حرارتی بودن یک تکه بودن آن را نمایش میدهد. این متریال به صورت پرسلان در نمای بیرونی ساختمان و سرویس بهداشتی ، حمام ، کف پله به صورت دیوارپوش و کف استفاده میشود و کاملاً عایق و ضد خش ، در انواع بافت ها ( طرح بتن ، چوب ، شابلون ،سنگ و ... ) و انواع رنگ می باشد .

 متریال میکروسمنت در دو حالت پودری و خمیری موجود میباشد و به صورت رنگ طبیعی و سنگ دانه های معدنی و یا به صورت خمیری و ترکیب رنگ های مخصوص می باشد .

 از مزایای بسیار مهم میکروسمنت استحکام و عایق رطوبت و صوت و تنوع بسیار بالا در انواع بافت و رنگ و همچنین سبک شدن سازه در نمای ساختمان و یکپارچه بودن و بدون درز بودن می باشد.

میکروسمنت محصولی کاملاً به روز در اروپا است و هم اکنون در کشورهای آمریکا ، انگلیس و آلمان هم این کار وجود دارد و اجرا می شود .